Metoda Silvy metodą osiągania upragnionych celów

Stan alfa, w który wchodzimy podczas sesji medytacji oraz wyciszenia, sprzyja wejściu w stan kiedy szukamy rozwiązania na nurtujący nas problem. Dlatego często zalecane jest abyśmy medytowali bezpośrednio przed zaśnięciem lub bezpośrednio po przebudzeniu się. Wtedy właśnie naturalnie znajdujemy się w stanie alfa, który sprzyja znajdowaniu rozwiązania na problemy.

Kursy nauczające metody Silvy, prowadzone przez renomowaną firmę metodasilvypolska.pl , pomagają wejść w stan alfa przy zachowaniu pełni świadomości, taką praktyczną umiejętność zyskuje się po zakończeniu kursu. Wynalazca metody Silvy oparł swoją naukę na twierdzeniu, że wszystko oparte jest na myśli, która stanowi początek każdego działania. Najwięksi wynalazcy zanim stworzyli swoje dzieło nosili jego obraz w swojej głowie.

Najprostszym sposobem przetestowania działania metody Silvy jest zamówienie dzwonienia swojego wewnętrznego, naturalnego budzika. Należy skupić się w myślach na obrazie tarczy zegara, którego wskazówki pokazują zamówioną przez śniącego godzinę. Jeżeli korzystamy z własnych mechanizmów wówczas budzimy się w fazie REM snu. Jest to faza snu związana z czuwaniem, przebudzenie się z niej jest dla człowieka łagodne i naturalne. Może w fazie początkowej budzenie nie będzie się odbywało dokładnie o zamówionej godzinie ale na pewno będzie bardziej naturalne dla organizmu.

Kiedy wchodzimy w stan alfa łatwiej nam przeprogramować umysł poprzez na przykład afirmacje oraz wizualizacje. Stosowanie filmów w wyobraźni uruchamia w naszej głowie proces urzeczywistniania obrazów z wyobraźni w nasze życie. Metoda wizualizacji, stosowana w metodzie jaką jest metoda silvy, bardzo często stosowana jest przez sportowców, którzy podczas wizualizacji obrazują sobie własne zwycięstwo, określony rezultat czy wynik czasowy. Odtwarzając ten film w umyśle przygotowujemy ciało do odegrania tego filmu w naszej rzeczywistości. Metoda silvy jest metodą, z której mogą korzystać wszyscy ci ludzie, którzy dążą do pozytywnych zmian w swoim życiu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *